Aktuální počasí Nazlat ‘Alī
Aktuální počasí přímo pro město Nazlat ‘Alī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 22 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 47°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 31°C |
