- Počasí
- Indie
- Západní Bengálsko
- Nayabadi
Aktuální počasí Nayabadi
Aktuální počasí přímo pro město Nayabadi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 39°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 18 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 31°C |
