- Počasí
- Indie
- Západní Bengálsko
- Nayabad
Aktuální počasí Nayabad
Aktuální počasí přímo pro město Nayabad. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
36°C
pocitově 41°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 30°C |
