- Počasí
- Pákistán
- Balochistan
- Nawar
Aktuální počasí Nawar
Aktuální počasí přímo pro město Nawar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 35°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 28 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 32°C |
