- Počasí
- Indie
- Západní Bengálsko
- Navadwīp
Aktuální počasí Navadwīp
Aktuální počasí přímo pro město Navadwīp. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
37°C
pocitově 42°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 30°C |
