- Počasí
- Spojené státy americké
- New York
- Natural Bridge
Aktuální počasí Natural Bridge
Aktuální počasí přímo pro město Natural Bridge. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 22. 5. (08:00)
7°C
pocitově 6°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1029 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
