- Počasí
- Čínská lidová republika
- Guangxi
- Nating
Aktuální počasí Nating
Aktuální počasí přímo pro město Nating. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 25°C |
