- Počasí
- Indie
- Madhjapradéš
- Narwar
Aktuální počasí Narwar
Aktuální počasí přímo pro město Narwar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 32°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 33°C |
