- Počasí
- Rusko
- Moskevská oblast
- Naro-Fominsk
Aktuální počasí Naro-Fominsk
Aktuální počasí přímo pro město Naro-Fominsk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
