- Počasí
- Maďarsko
- Komárom-Esztergom
- Naplókert
Aktuální počasí Naplókert
Aktuální počasí přímo pro město Naplókert. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 28. 5. (01:00)
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
