- Počasí
- Spojené státy americké
- Massachusetts
- Nantucket
Aktuální počasí Nantucket
Aktuální počasí přímo pro město Nantucket. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 3°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 65 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 10°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 5°C |
