- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangsu
- Nan-tchung
Aktuální počasí Nan-tchung
Aktuální počasí přímo pro město Nan-tchung. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 21°C |
