- Počasí
- Austrálie
- Western Australia
- Nanson
Aktuální počasí Nanson
Aktuální počasí přímo pro město Nanson. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 23°C |
