- Počasí
- Čínská lidová republika
- Liaoning
- Nanling
Aktuální počasí Nanling
Aktuální počasí přímo pro město Nanling. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 36°C
| vítr | 43 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 19°C |
