- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hainan
- Nanlin
Aktuální počasí Nanlin
Aktuální počasí přímo pro město Nanlin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 97 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 29°C |
