- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Nanleng
Aktuální počasí Nanleng
Aktuální počasí přímo pro město Nanleng. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 29°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 25°C |
