- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Jamagata
- Naneicho
Aktuální počasí Naneicho
Aktuální počasí přímo pro město Naneicho. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 6°C |
