- Počasí
- Indie
- Maháráštra
- Nāndgaon
Aktuální počasí Nāndgaon
Aktuální počasí přímo pro město Nāndgaon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
40°C
pocitově 46°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 33°C |
