- Počasí
- Česko
- Středočeský
- Nalžovice
Aktuální počasí Nalžovice
Aktuální počasí přímo pro město Nalžovice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
5°C
pocitově 7°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
