- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Nalong
Aktuální počasí Nalong
Aktuální počasí přímo pro město Nalong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 2°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -17°C |
| Normál: | 2°C |
