- Počasí
- Rusko
- Kabardino-Balkariya Republic
- Nal’chik
Aktuální počasí Nal’chik
Aktuální počasí přímo pro město Nal’chik. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | 6°C |
