- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Fukuoka
- Nakama
Aktuální počasí Nakama
Aktuální počasí přímo pro město Nakama. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 21°C |
