- Počasí
- Indie
- Uttarpradéš
- Naigawān
Aktuální počasí Naigawān
Aktuální počasí přímo pro město Naigawān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
41°C
pocitově 46°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 13 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 36°C |
