- Počasí
- Filipíny
- Cagayan Valley
- Nagtipunan
Aktuální počasí Nagtipunan
Aktuální počasí přímo pro město Nagtipunan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 29°C |
