- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Nagede
Aktuální počasí Nagede
Aktuální počasí přímo pro město Nagede. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 32°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 72 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 18 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
