- Počasí
- Indie
- Madhjapradéš
- Nagda
Aktuální počasí Nagda
Aktuální počasí přímo pro město Nagda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 32°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 29°C |
