- Počasí
- Filipíny
- Central Visayas
- Nagbalaye
Aktuální počasí Nagbalaye
Aktuální počasí přímo pro město Nagbalaye. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 52 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 26°C |
| Normál: | 30°C |
