- Počasí
- Gruzie
- Samegrelo and Zemo Svaneti
- Naesak’ao
Aktuální počasí Naesak’ao
Aktuální počasí přímo pro město Naesak’ao. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 19°C |
