- Počasí
- Polsko
- Mazovské vojvodství
- Nadarzyn
Aktuální počasí Nadarzyn
Aktuální počasí přímo pro město Nadarzyn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 7°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
