- Počasí
- Česko
- Jihočeský kraj
- Mýtina
Aktuální počasí Mýtina
Aktuální počasí přímo pro město Mýtina. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
6°C
pocitově 7°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
