- Počasí
- Rusko
- Tver’ Oblast
- Myshino
Aktuální počasí Myshino
Aktuální počasí přímo pro město Myshino. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 30 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 12°C |
