- Počasí
- Řecko
- West Greece
- Mýrtos
Aktuální počasí Mýrtos
Aktuální počasí přímo pro město Mýrtos. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 35 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 13°C |
