- Počasí
- Jižní Korea
- Gangwon-do
- Myŏngbong-san
Aktuální počasí Myŏngbong-san
Aktuální počasí přímo pro město Myŏngbong-san. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
