Aktuální počasí Muzzi
Aktuální počasí přímo pro město Muzzi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 18. 5. (13:00) do 20. 5. (00:00)
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 14 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 18°C |
