- Počasí
- Turecko
- Adanská provincie
- Mutlu
Aktuální počasí Mutlu
Aktuální počasí přímo pro město Mutlu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 16°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 41 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 23°C |
