- Počasí
- Kamerun
- South-West
- Mutengene
Aktuální počasí Mutengene
Aktuální počasí přímo pro město Mutengene. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 26°C |
