- Počasí
- Turecko
- Hatayská provincie
- Mutayıran
Aktuální počasí Mutayıran
Aktuální počasí přímo pro město Mutayıran. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 17°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
