- Počasí
- Afghánistán
- Parwan
- Mushtānay
Aktuální počasí Mushtānay
Aktuální počasí přímo pro město Mushtānay. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 12 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
