- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Fukuoka
- Museda
Aktuální počasí Museda
Aktuální počasí přímo pro město Museda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 20°C |
