- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Muron
Aktuální počasí Muron
Aktuální počasí přímo pro město Muron. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 10°C |
