- Počasí
- Afghánistán
- Kapisa
- Mūrī
Aktuální počasí Mūrī
Aktuální počasí přímo pro město Mūrī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 34°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 20°C |
