Aktuální počasí Muraveyka
Aktuální počasí přímo pro město Muraveyka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 16°C |
