- Počasí
- Rusko
- Orel Oblast
- Murashki
Aktuální počasí Murashki
Aktuální počasí přímo pro město Murashki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 11°C |
