- Počasí
- Turecko
- Hatayská provincie
- Murallı
Aktuální počasí Murallı
Aktuální počasí přímo pro město Murallı. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 24°C |
