- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Kumamoto
- Murada
Aktuální počasí Murada
Aktuální počasí přímo pro město Murada. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 20°C |
