- Počasí
- Jižní Korea
- Daegu
- Munsal-li
Aktuální počasí Munsal-li
Aktuální počasí přímo pro město Munsal-li. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 6°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
