- Počasí
- Spojené státy americké
- Arizona
- Munds Park
Aktuální počasí Munds Park
Aktuální počasí přímo pro město Munds Park. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | -13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 14°C |
