- Počasí
- Španělsko
- Basque Country
- Mundaka
Aktuální počasí Mundaka
Aktuální počasí přímo pro město Mundaka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 72 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 15°C |
