- Počasí
- Čínská lidová republika
- Sichuan
- Mumensi
Aktuální počasí Mumensi
Aktuální počasí přímo pro město Mumensi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 24°C |
