- Počasí
- Finsko
- Severní Pohjanmaa
- Multasniemi
Aktuální počasí Multasniemi
Aktuální počasí přímo pro město Multasniemi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově -2°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 7°C |
